| Răducan_Denisa_2001 a întrebat:

Buna, stiti daca se poate inlocui geamul de pe un Samsung s7 edge?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Se poate. E foarte mult de muncă și e posibil ca display sa fie afectat. Si in acest caz trebuie schimbat display: 300 euro. Original. Altfel o să iți meargă rau de tot touch.
Deci acesta e riscul.
Sunt puțini ce schimbă doar touch la un display de acest tip. Sau geam cum il numiți.

| Vallentin05 a răspuns:

Se poate inlocui geamul, poti merge intr-un service si sa intrebi cat te costa inlocuirea geamului. Funda?