| MrHello a întrebat:

Sal TPU. mi-am spart din greseala geamul frontal la s6 edge, dar displayul inca merge. am gasit pe cineva, a zis ca il poate repara la 500 lei doar daca ii poate inlocui doar geamul fara sa se sparga displayul(a zis ca sunt putine sanse) si daca se sparge displayul, costa 900 lei in total. voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| ZAsiral a răspuns:

Mergi la reprezentanta. Daca mergi la unu oarecare exista sansa sa iti schimbe cu o chinezarie. Am patit-o si am avut probleme cu senzorul. La reprezentanta ca e in garantie e posibil sa ti l schimbe cu mai putini banuti.