| Satan13 a întrebat:

:3
De curand m-am gandit sa trec de pe Vodafone pe digi mobile, deoarece am gasit un abonament interesant la doar 5€ care imi ofera pe langa minutele nelimitate si net pana la 5GB,din pacate am observat ca nu are deloc sms-uri nationale,ba chiar daca vreau sa trimit un sms in afara retelei digi ma costa 1, 24€ ceea ce e enorm. straight face
Aveti vreo idee daca exista posibilitatea sa dau cativa € in plus si sa primesc sms-uri nationale nelimitate sau macar 400-500 lunar?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cine mai are nevoie de sms cand ai minute nelimitat? Si eu imi portez 2 nr.din vodateapa/Orange in digi.Nu au abonamente cu sms-uri.

| Satan13 explică (pentru viotedy):

***. straight face Cine mai are nevoie?! Eu! De ce as fi pus intrebarea daca nu aveam nevoie? Minute nelimitate si chiar si sms-uri nelimitate aveam in Vodafone cu 7€ dar aveam net doar 300 sau 400mb. Oricum imi trebuie mesajele mai mult decat mintule.