| AndreeaSiAndra a întrebat:

Acum doua zile mi-am scapat telefonul pe asfalt si s-a spart ecranul rau.Telefonul meu este Samsung galaxy note si as vrea sa imi spuneti un service din Constanta unde se repara un telefon si cam cat ar costa un ecran touch screen pentru ca displayul nu a fost afectat. Funda primului raspuns si cel mai folositor:*.

10 răspunsuri:
| babyalexa a răspuns:

De la liceul international de matematica, mai in sus.(mai in fata). este reprezentanta Nokia si Samsung pe partea stanga cum vi dinspre gara.Nu stiu sa iti spun si cat costa...mergi pana la ei, iti spun pretul si vezi daca il lasi la reparat sau nu.

| farsoareaehheee a răspuns:

Papusa asfalt

| AndreeaSiAndra explică (pentru farsoareaehheee):

Da mersii pentru ca ai raportat greseala dar ai fii fost folositoare daca ai fii dat un raspuns folositorwinking, adica sa raspunzi la intrebare.

| farsoareaehheee a răspuns (pentru AndreeaSiAndra):

Din pacate nu pot sa iti raspun la intrebare daca as fi stiuut, as fi facut-o pup

| AndreeaSiAndra explică (pentru farsoareaehheee):

Raspund* :*. Daca tot facem aici concurs cine stie mai bine gramatica.

| farsoareaehheee a răspuns (pentru AndreeaSiAndra):

Hahaha sincer imi foame nu am voie sa mai mananc si eu eventual litere

| AndreeaSiAndra explică (pentru farsoareaehheee):

Pai daca tot mai corectat ca daca la mate na. macar la romana sa pari mai buna:* uite te-am corectat ca un edit nu strica:*.pup si sper ca raspunsurile sa inceteze daca ai ceva de comentat in privat te rog :* papusa.

| farsoareaehheee a răspuns (pentru AndreeaSiAndra):

Vreo problema ce-ai cu mate" tu continui comentariile nu eu si nu vreau sa par pentru ca stiu ce pot nu vreau sa par mai mult sau mai putin desteapta te rog sa imi spui unde te-am jignit daca esti asa revoltata mai bine sa o lasa- moarta ok

| farsoareaehheee a răspuns:

Cine te-a intodus in discutie, cand corectezi pe cineva nu inseamna ca esti vreun geniu, eu nu sunt geniu si nu am zis ca sunt vreo desteapta sau una care vrea sa para, toti mai gresim ce am facut rau corectand-o?