| aura36 a întrebat:

am achizitionat de curand un Samsung galaxy s3 mini si am o problema la setarea imagini (complete) ca fundal, imi cere sa tai din poza pentru a putea seta poza ca fundal...cum fac sa pun toata imagina ca fundal?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Poza e facuta cu telefonul sau ai bagat-o tu in el. Daca e bagata de tine, poate e la rezolutie sau dimensiune mai mare decat suporta telefonul. Si trebuie sa o ajustezi din calculator, cu un photoshop de exemplu.