| aura36 a întrebat:

am achizitionat de curand un Samsung galaxy s3 mini si am o problema la setarea imagini (complete) ca fundal, imi cere sa tai din poza pentru a putea seta poza ca fundal...cum fac sa pun toata imagina ca fundal?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| PikachUS a răspuns:

Nu poti sa o pui completa probabil ca e din cauza rezolutiei eu am s4 si tot la fel trebuie sa decupezi poza. Funda?

2 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Cauta pe play store image 2 wallpaper.

| kegrtteger a răspuns:

Asa am avut si eu acum aproape un an pe tablet. Uite ce e cu decuparea asta. Partea pe care o decupezi e imaginea care apare cand deschizi telefonul. Decupeaza cea mai buna parte pe care o vezi si dupa cand dai pe telefon stanga-dreapta apare alte parti din poza. sper ca te-am ajutat.
Bafta!