| Eugen_Paul_Bodea_1998 a întrebat:

Bună, TPU! Am ceva 2 probleme cu telefonul meu care e. cam de 4/5 ani. LG KP501 se numește! Oricum, prima problemă este că întotdeauna când s-a încărcat toată bateria, se închide automat și când o deschid, încă-i la baterie descărcată! A doua problemă îi că câteodată când încerc să pun telefonul la încărcare (tare dar nu se strica), se blochează telefonul meu dar eu știu cum să o închid când îi blocată telefonul meu! Care e vina la a doua problemă? Telefonul, încărcătorul sau mufa de la încărcător?

Răspuns Câştigător
| fata6rebela a răspuns:

Te sfatui sa iti iei un alt telefon, de obicei smartfoanele traiesc vreo 3 ani. Intr-al doilea rand incearca sa eviti cavofoniile. :-)

1 răspuns:
| Eugen_Paul_Bodea_1998 explică:

Spre fata6rebela: LG KP501 are touchscreen deci îi un fel de smartphone. tongue Orcum, m-am rezolvat-o problema și luna viitoare sau peste 2 luni, o să-mi cumpăr un smartphone (Mai bine Samsung). O să păstrez pe amândouă cu puterea mea!winking