| RuTaCaTe a întrebat:

Am cumparat un laptop din Anglia, fiind aici la munca. Avea instalat windows 8, bineinteles cu licenta. Am dezinstalat din greseala nu stiu cr program si nu mi-a mai merg netul deloc. Disperat i-am dat resetaresau ceva de genul si mi a dat eroare. Acum cand se deschide imi apare o eroare. Nestiind am dat 80 de lire pe un cd cu windows 7 si licenta dar nu il pot instala. Am inteles ca nu prea se poate face downgrade... Va rog sa ma ajutati, sunt disperat! Ce as putea face in situatia data? Deci wind 8 nu se deschide si cand bag dc-ul cu 7 spune ca e invalid

3 răspunsuri:
| Drathmnight a răspuns:

Reinstaleaza windows 8 si instaleaza toate driverele laptopului de pe siteul producatorului sau de pe cd, depinde cum le ai

| RuTaCaTe explică:

Pai nu am cd cu windows8 si parca nici 100 £ nu ma mai incanta sa dau pe un cd

| RuTaCaTe explică:

Voiam sa rezolv problema cu cd-ul cu widows7 pe care l-am cumparat