| TheJokkerYou a întrebat:

Am descarcat un joc RF2012 pe telefon, am jucat cateva ore, si cand vreau sa intru in meci, zice ca imi trebuie STAMINA, si nu mai am cash ca sa cumpar. Ce pot face? Plz ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| bmwpassion a răspuns:

Trebuie sa iesi din joc si sa astepti vreo 30 de minute ca sa ti se umple aia cu stamina din nou, iti da un punct de stamina la 3 sau 4 minute parca. trebuie sa astepti mai mult timp ca sa ti se umple toata sau sa cumperi cu bani, dar daca nu mai ai, atunci nu poti face nimic decat sa astepti