| Cosmin1122000 a întrebat:

Am doua intrebari :
-Samsung galaxy S III merita? Pro si contra.
-Daca intr-un magazin gen Orange, Vodafone, cosmote, un telefon nu este pe site inseamna ca nu este nici in magazin? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KhludCiprian a răspuns:

"Daca intr-un magazin gen Orange, Vodafone, cosmote, un telefon nu este pe site inseamna ca nu este nici in magazin?" - nu. Cateodata situl nu e la zi

Samsung S3 merita? Depinde ce intelegi prin "merita"?
E un telefon bun? Da, are cam tot ce ai nevoie si are si procesor rapid. Eu prefer HTC One deoarece nu e acoperit cu plastic (ca SG3).
Totusi SG3 este bun ca si camera, ecran, performanta.
Ce este considerat ca e rau: parti de plastic (ce ti-am zis), interfata "custom" ce e complicata, o multime de senzori si optiuni ce nu ai sa le folosesti (facand telefonul sa fie complicat de folosit).

Dar daca il gasesti la un pret bun, cred ca merita cumparat.

2 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut CosminDas1995, merita daca ai bani in buzunar. bafta!

| DavidGarrett a răspuns:

Incearca un Motorola moto G, ok la performante, aspect, foarte bun la baterie si un pret ridicol de mic pentru ce ofera