| black34white a întrebat:

Am facut si eu o prostie laughing. Mi-am cumparat un iphone 6 plus. Toate bune si frumoase, l-am folosit pana bateria s-a descarcat si cand sa il bag la incarcat hop. am vazut ca nu incarca. L-am trimis in garantie si peste o saptamana am primit telefonul. Buun, am dat sa activez telefonul si mi-a cerut codul de 4 cifre. cred ca l-am uitat. Cum sa fac sa il aflu?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Folosesti metoda Backtracking

| AnthonyWhite a răspuns:

Hard reset e raspunsul problemei tale.

| anonim66231 a răspuns:

De ce nu încerci sa-l resoftezi? dar o sa se șteargă tot de pe el

| CristiPaaul99 a răspuns:

Daca esti pe orange...baga codu pana il blochezi. dupa intra de pe un telefon prepay la *100# si o sa gasesti ceva cu pin ..cam pe la 9 ii ...bagi nr si primesti sms cu pukul.