| vasyyyyyy a întrebat:

Am galaxy s4 din ianuarie. Si aseara cand vorbeam la telefon s-a inchis singur si cand am sunat inapoi acea persoana, nu o mai auzeam si nici ea nu ma auzea. am sunat la alte 3 numere si acelasi lucru: nici eu, nici el nu ma auzea...care poate fi problema? Alta solutie pana la a merge la service, daca se poate. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Dezactiveaza bluetoothul, inchide telefonul, apoi redeschide-l (telefonul). Verifica de functioneaza.

Daca nici asa, hard reset. Nu ai de ales. Problema asta persista si la alte versiuni de Galaxy. E generalizata, ca sa zic asa.

| vasyyyyyy explică (pentru miTzuliK93):

Mersi, am rezolvat probema

4 răspunsuri:
| vasyyyyyy explică:

Deci sa inteleg ca nu e ceva defect la el? cum ar fi fire rupte sau ceva uzat

| miTzuliK93 a răspuns (pentru vasyyyyyy):

Cu placere. Si ca sa-ti raspund si la intrebare, nu, nu e de hardware, ci mai degraba de software. De obicei upgrade-ul la ultima versiune de soft face telefonul sa se comporte intr-un asa fel.

| dragutzu258 a răspuns:

Pai este o problema temporara care se intampla la multe telefoane, pana si eu am patit asta! Trebuie sa scoti de cateva ori bateria pana merge!