| TifaLockheart a întrebat:

Buna TPU am nevoie de un raspuns urgent! Azi am cumparat o cartela Vodafone cu numar si imi arata NO SIM. La inceput am crezut ca e de la telefon (deoarece am folost unul ma vechi pentru numarul asta), dar am schimbat si telefonul si tot asa apare. E defecta, sau trebuie sa o activez?

2 răspunsuri:
| 12alex12 a răspuns:

AI grije cum o asrzi am pati si eu si nu am pus-o bine si nu ai ce sa acctivezi poate chiar e defecta du-te acolo unde ai cumparat si roaga sa se uite

| TifaLockheart explică (pentru 12alex12):

Probabil cumpar alta, nu e paguba dar aveam nevoie urgent! Vodafone sucks