| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, am nevoie urgent de un raspuns la intrebare. Mi-as lua un s21 ultra, dar am inteles ca are problema cu ecranul, daca aveti s21 ultra, imi puteți spune daca are probleme cu ecranul? Am vazut pe flip un s21 ultra la 2099 lei si mi l-as lua, dar mi-e sa nu aiba probleme cu ecranul.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Telefoanele Samsung sunt foarte calitative, iar camerele photo sunt leica, deci mult superioare celor de la iphone.
Ce auzi sunt minciuni inventate de snobii care folosesc doar iphone.

| Alin5644466 explică (pentru Violleta2022):

Eu am Samsung normal si stiu ca sunt bune, dar am vazut ca au defecte astea scumpe

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alin5644466):

Nu stiu unde ai vazut tu defecte, ca eu aud numai reviuri extraordinare despre ele.

| Alin5644466 explică (pentru Violleta2022):

Stiu ca sunt foarte bune, am avut multe Samsung, dar de buget pana in 2000