| BndVictoria a întrebat:

Buna Tpu.Am o cunostinta in familie(o verisoara) care are un telefon Motorola Delfy Mini xt320.Nu stie cum sa trimita melodii.Poze poate, dar melodii nu... poate ma ajutati voi.Multumesc.Dau fundita ♥

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Du-te aici si descarca manualul.
(te duci la "User manual PDF.")
- Il deschizi, te duci la "Photos&videos",
"view and share photo"

13 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ai cel mai oribil avatar din univers. Deja mi-ai stricat tot weekendul doar cât m-am uitat 5 secunde la el.

| BndVictoria explică (pentru Wøodenpints):

Asta e, nu toata lumea este frumoasa.happy

| eliaclodia a răspuns:

Eu nu ma pricep. Bafta!

| BndVictoria explică:

Nu mi-am schimbat poza in urma comentariului tai.Nu stiu care dintre noi are un avatar hidos.

| Wøodenpints a răspuns (pentru BndVictoria):

Cu siguranță tu. Poza mea este doar modificată.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Wøodenpints):

E mai frumos avatarul ei. Câinele.

| Wøodenpints a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Acum înțeleg de ce-l ține legat.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ca să n-o muşte de faţă? thinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Să nu fugă de fața ei. Nu cred că un câine ar pune gura pe așa ceva confused

| eliaclodia a răspuns (pentru Wøodenpints):

Wooden, cand tu alegi cum sa-ti hranesti subconstientul, ca sa nu mai zic ca exagerezi, la fel ca mine, nu poti obliga vreo fata sa vina dupa tine chiar daca initial ar fi fost "jumatatea ta". Acum nu ar mai fi.Practic si prietenii nu sunt obligati, iar acum "nu ar mai fi" prieteni.Pentru ca nu te mai potrivesti in alegeri.Vis-a vis de subconstient si ce se desfasoara acolo. Tu ai ales sa ii pui pe fuga.Probabil pentru ca te-a suparat ceva.E o ruptura pe care o vrei si nu o vrei in acelasi timp.Iti torturezi legaturile inconstiente, in caz ca ai crede ca exista asa ceva, te misti cumva.Atat imi pare. Bineinteles ca nu stiu sigur.Eu deocamdata iti ignor subconstientul, imaginatia.Bine ca pot.Gusturile nu se discuta. Soare, liniste, campii, floricele, un rau. Daca te atingi de imaginatia mea, acum, te izolez in ea. Cum ai vrea sa arate carcera?:]Uda floricelele, acum. :}

| Wøodenpints a răspuns (pentru eliaclodia):

Ce?

| eliaclodia a răspuns (pentru Wøodenpints):

Glumeam. Fiecare cu imaginatia lui.