| No0oName a întrebat:

am o intrebare, am un LG p690 si mi-am pus un cod de deblocare si am bagat codul gresit de cateva ori, iar acum imi da sa intru pe un cont google la care am uitat parola.ce pot sa fac sa mi se deblocheze telefonul?

11 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Cu un simplu hard resset

| No0oName explică (pentru dulgherunicu):

Si cum fac acest lucru? scuze numai ce mi l-am luat

| UzzY475 a răspuns:

Fa-ti alt cont google. dar fa-l pe pc ca pe tel mi se pare ca nu merge

| No0oName explică (pentru UzzY475):

Mi-am facut pe telefon, dar am uitat parola si contul, iar cand il deschid imi apare sa ma conectez si nu ma lasa decat apeluri de urgenta

| UzzY475 a răspuns (pentru No0oName):

Du-te undeva sa ti-l decodeze sau sa iti faca ceva la el.

| baero a răspuns (pentru No0oName):

Fa-ti alt cont pe google dar fa-ti-l pe calculator si TINE MINTE parola si email-ul

| vldi4 a răspuns:

Te duci si-l resoftezi...

| Mario_Albert_1990 a răspuns:

Inchide telefonul dupa care apesi volume down - butonul de meniu apoi butonul de power si o sa apara o lista si cobori in jos depe butoanele de volum + - si dai reset... si dai yes apoi dai Rebbot system si gata doar ca iti sterge tot din telefon in afara de ce ai pe card si SIM

| No0oName explică (pentru Mario_Albert_1990):

Ma ajuti te rog in privat? ca nu am inteles si nu imi apare, te rog

| No0oName explică (pentru Mario_Albert_1990):

Mersi oricum am gasit un tutorial pe youtube si am rezolvat

| Joker192 a răspuns:

Cel mai simplu e sa te duci la un centru de reparare telefone si ti-l reseteaza.