| Lolozorel981 a întrebat:

Am o intrebare laughing deci incepem cu:
Mi-am spart iphone 4 nu mai merge deloc touchscreenu si cred ca am spart si displayul. Ceea ce vreau sa fac e doar sa-mi recuperez pozele si videoclipurile din telefon, acum nu stiu ce sa fac itunes-u nu merge doar daca dai confirmare si din telefon dar mie nu-mi mai merge deloc touchscreenu, telefonul sta aprins pot primi mesaje sa ma sune dar nu sa raspund. Ce pot sa fac acu-m? vreau neaparat pozele si videoclipurile laughing ma doare undeva de el telefon

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Descarca iTunes si conecteaza telefonul la pc cu usb. Acolo ai muzica poze sincronizare si le poti descarca
Sau. logheaza-te de pe alt iPhone cu acelasi cont iCloud pe care il ai pe iPhone 4 si dai back-up cred ca o sa iti apara. Bafta

1 răspuns:
| 7GanditoruProceseaza7 a răspuns:

Varianta 1: Conecteaza telefonul la calculator printr-un usb si salveaza-le asa. (s-ar putea sa nu mearga din cate stiu pentru ca iti cere si pe telefon sa accepti ceva si daca ai display-ul spartnu cred ca o sa poti da accept...)
Varianta 2: Du telefonul la centru pentru reparare si intreaba daca iti pot salva pozele etc.
Asta e cam tot. big grin Funda?