| larisa151 a întrebat:

Am o mare problema cu telefonul meu (Orange rono). Eu, atunci cand sun pe cineva, eu aud persoana respectiva, dar ea pe mine, nu! Ce sa fac? Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il folosesti prin handsfree,? Daca da, atunci căstile handsfree nu sunt compatibile cu telefonul tău, nu le recunoaste m ai exact, daca il folosesti fara căsti cind sunoi pe cineva, atunci asa cum ti s a m ai raspuns, este telefonul defect, mergi cu el la cei care repara telefoane, deci cum il folosesti? Cu căsti sau fara? Multumim.

| matrix100 a răspuns:

Mergi cu telefonul la reparat, probabil are microfonul defect

| Nawiz a răspuns:

Du-te la un magazin (oricare) de Orange deoarece ai putea sa ai probleme cu microfonul...