| Urechilă97 a întrebat:

Am o nelamurire. Am mers la Orange si am zis sa imi puna 5 euro pe cartela. Si mi-a venit un mesaj ca "Contul tau PrePay va fi rencarcat cu 5 EUR in cateva momente prin reincarcarea directa. DE CE NU MI SA ALOCAT 5 euro in cont? si cum fac prin reincarcarea directa?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul in care situatia nu s-a rezolvat intre timp, te rugam sa ne spui numarul de telefon intr-un mesaj privat. Verificam noi situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Urechilă97 explică (pentru OrangeHelper):

Am rezolvat, multumesc, era problema de la satelit ca am fost la Orange shop si mi-au zis ei. dar mi-au venit acei 5 euro in cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la *133# si daca primesti mesaj ca ai in cont acei 5 eur, nu vad care-i problema.Reincarcare directa adica iti baga ei direct, fara sa cumperi cartela sau bon dinacela de la casa. dai bani la operatoarea aceea, n marul tau de telefon si ei iti incarca direct.Asta e.