| Problematicul99 a întrebat:

Am o problema. Am un telefon Allview p6 life si cand vreau sa descarc o aplicatie nu ma lasa deoarece spune ca nu loc. Mi-l descarca pe memoria interna. Acl am doar 150mb liber si pe memoria de telefon am 5gb liber. Nu pot sa schimb locatia unde sa descarc aplicatile? Ma refer pe memoria de telefon... Dau fundă! Multumesc anticipant!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa am patit si eu cu un P6 Energy si l-am trimis in reparatie. Nu se mai poate face nimic altceva acasa.