| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul deci, daca incearca sa ma sune cineva zice ca numarul nu-i in retea, sincera sa fiu nu stiu ce are daca ma suna o alta persoana gen tati. merge. Ce credeti ca ar trebui sa fac in situatia de fata?
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

In cazul asta problema poate fi de la cel / cea care a incercat sa te sune prima oara, si nu de la tine.

| CRISS69TM a răspuns:

Pentru ca tatal tau a setat telefonul, ca sa nu poti fi sunata de anumite persoane, ci de acelea pe care le agreaza el sau famikia ta.Este o forma de protectie a parintulor ca sa nu fii sunata de baieti sa zicem, sau alte motive.Cauta pe cineva care se pricepe la telefoane si rezolva problema.Te si invata cum sa faci sa-l pui la loc cand esti acasa.Succes.