| Ramona445 a întrebat:

am o problema si sper sa ma ajutati...
de curand mi-am luat un telefon care are abonament ( imi baga credit lunar timp de 2 ani ) si cand ma duc la Orange sa platesc factura nu ar trebui sa imi dea o foaie cu numerele de telefon care am apelat sau care m-au apelat pe mine? ajutor va rog Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| BeHappy26 a răspuns:

Ar trebui sa iti arate cine te-a apelat, pe cine ai apelat, cui i-ai trimis mesaje..etc. Si eu am la fel, dar mie mi-a aratat pe calculator. happy

| Ramona445 explică (pentru BeHappy26):

Aha deci se poate multumesc mult ca am nevoie de un nr care ma apelat si nu-l mai am in istoric sad

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti vedea factura detaliata chiar tu daca te inregistrezi in aplicatia Contul meu. Gasesti toate informatiile de care ai nevoie pentru a te inregistra aici http://www.orange.ro/help/cum_imi_creez_un_cont_online/iq/385062.
De asemenea, factura detaliata contine doar informatii despre apelurile si mesajele scrise pe care le efectuezi, nu si despre cele pe care le primesti. Informatii despre acestea gasesti doar in meniul telefonul pe care il utilizezi.
O zi buna,
Orange Helper