| 4Yourself a întrebat:

Am o problema URGENTA. Pe 17 iulie, mi-am dus telefonul la Orange pentru a-l trimite la service. De atunci si pana azi nu am nicio veste. Am sunat la ei si au spus ca este ciudat sa nu fi primit mesaj pana acum. Ei cred ca nu s-a mai putut repara si au spus ca imi vor da altul. (e in garantie). Credeti ca o vor face?

Răspuns Câştigător
| alex71yonutz a răspuns:

Buna,nu ai de ce sa te ingrijorezi, daca telefonul este in garatie, ori ti-l va repara ori iti va da altul.Bafta

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Intereseaza-te la un deal Orange.