| MaximAmZis a întrebat:

Am o problema mai veche, dar si grava. Cred ca multi dintre voi stiti Chatul Orange, pe portalul WAP. Am o problema grava, de 4 ani de cand accesez acel site tot imi apare o eroare in spaniola: "Ha ocurrido un problema. Por favor inténtelo más tarde.", si nu numai mie, ci mai multor prieteni de-ai mei. si nu stiu ce sa fac sa scap de ea. am 31 de cartele cu aceiasi problema, stiu ca nu pare credibil, dar este adevarul! Am sunat la 444 la Orange, mi-au reactualizat profilul, nimic! Am sunat la 484, acelasi lucru, mi-au reactualizat profilui, nimic! am sunat la 408, m-au trimis din nou la 444 am sunat iar, mi-au spus sa trimit mesaj la 366 cu textul: "STOPDTOT", nimic! am apelat din nou la ei, mi-au spus sa merg intr-un Orange Shop, am fost, mi-a schimbat setarile telefonului, si mi-a reactualizat profilul, nimic! Mi-au spus ca poate este de la telefonul meu ceva, nu este! Am telefonul setat in Limba Română! am luat telefonul surorii, al parintilor, nimic! Nimic, nimic si nimic! nu am putut sa scap de eroarea aia! Si m-am saturat sa-mi tot schimb numarul l-a nesfarsit... Ma puteti ajuta voi cu un sfat, o adresa, un link, ceva? chiar am mare nevoie.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Vrem sa verificam si noi situatia, asa ca te rugam sa ne trimiti numarul intr-un mesaj privat. Mai mult decat atat, te rugam sa ne spui exact in ce consta situatia, daca e vorba de eroarea care apare sau daca pur si simplu nu te poti dezabona de la serviciul Chat.

O zi buna,

Orange Helpers

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Problemă gravă?
Vorbești de parcă ar fi vorba de sănătate!
Schimbă telefonul, schimbă cartela, și gata!
Pa, pa.

| MaximAmZis explică (pentru Legiuitoarea):

De cate ori sa o mai schimb? m-am saturat deja.

| MaximAmZis explică (pentru Legiuitoarea):

Pffoai ce desteapta esti si tu. eu asta incerc sa termin, sa nu m-ai trebuiasca sa schimb cartela! Telefonul n-are nimic! la cate cartele am pierdut nu-i pot spune problema "banala". Daca nu ma poti ajuta nu te baga!