| NaomyTommy a întrebat:

Am primit azi un Samsung s4 problema e ca nu imi recunoaste cartela, telefonul e nou nout si nu e cumparat la abonament ce sa fac sa imi recunoasca cartela sim?

4 răspunsuri:
| Celmaitareanonim a răspuns:

S-a demagnetizat carteala. am patit-o. mergi laorange, Vodafone sau pe ce retea esti si ti-o schimba gratis

| NaomyTommy explică (pentru Celmaitareanonim):

Am reusit nu intra acolo unde trebuia nu statea acolo si acum merge

| Raluuraluca a răspuns:

Incearca sa iti schimbi cartela... Poate telefonul e codat pe o anumita retea

| catalinrasca411 a răspuns:

Incearca alta cartelă