| Alcs a întrebat:

Am primit un mesaj de la Orange, in care scria ca am 2 GB internet bonus, in cazul unei recontractari cu acestia. Ar putea ca acei 2 GB sa mii puna pe actualul abonament?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Binenteles dar numai daca prelungesti abonamentul! Bafta!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Ofera-mi, te rog, numarul tau de telefon pentru a verifica situatia.
O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,despre asat e vorba in mesaj. Daca reinoiesti abonamentul vei avea acelasi numar de telefon si iti va oferi 2GB bonusdar daca nu reinoiesti contractul, nu vei primi. Daca stii ca te apropii de sfarsitul contractului, mergi sa prelungesti contractul si ai 2GB bonus.