| Alin1882 a întrebat:

Buna TPU.

Am si eu o intrebare.
Am un telefon. ZTE Grand X In. Si sunt unele jocuri de pe Play Store care atunci cand se instaleaza imi dau eroarea:
" Nu s-a putut instala in dispozitivul de stocare USB sau pe cardul SD"
Ce ar trebui sa fac sa le pot instala. Pana acum nu am patit asa ceva.
Va rog frumos ajutati-ma big grin
Dau funda. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Ramoneluu a răspuns:

Poate nu mai are destula memorie si ar trebui sa stergi din aplicatiile nefolositoare, dar ar trebui sa ai si o conexiune buna la internet.

| Alin1882 explică:

Alte raspunsuri?

| Vlad_Grigore_1993 a răspuns:

Ar trebui sa ai cont pe play store caci altfel se sterg aplicatiile sau nu mai stiu eu ce altceva... Poate nu mai are destula memorie si ar trebui sa stergi din aplicatiile nefolositoare, dar ar trebui sa ai si o conexiune buna la internet.