| Andy94 a întrebat:

TPU!
Am si eu o problema cu un Samsung galaxy s3. Cand sunt sunata aud ce zice respectivul insa el nu ma aude pe mine...insa daca apas pe microfonul acela merge mai bine.
Acum intrebarea mea este: cat ar costa sa-l repar? Sau daca e cineva care a avut vreo problema similara sa ma sfatuiasca si pe mine ce sa fac. big grin
Funditaaa mareee! :*
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Mama are un s3 mini doar ca ei i-se blocheaza uneori si cand o sunam eu de pe primul nr(cosmote) nu se auzea nimic decat daca ma suna ea, posibil sa il fi scapat sa fi intrat apa in el etc. du-te mai bine la service ei vor sti exactce e de facut

| Koalamrr a răspuns:

Nu știu la ce microfon de referi
dar știu ca e ceva ce seamănă cu un microfon și dacă în timpul apelului îl apeși persoana cu care vb nu te aude deloc
Așa ca nu îl apasă

| Cristina_Andreea_2001 a răspuns:

Ai putea sa intri pe net la probleme despre telefoane. Alt ceva nu cred ca ar merge... Si ca sa il repari ti-ar trebui 100-150-200 lei