| xAbb a întrebat:

Am si eu o problema la telefon. Am gresit codul de deblocare de prea multe ori si acum imi cere adresa de la contul de google si parola. Ca sa ma conectez trebuie sa fiu conectata la internet?

Răspuns Câştigător
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Salut, incearca un hard reset, volum up, home si power.
Daca nu merge, trebuie sa contactezi in service gsm pentru rescriere software.
In ambele situatii, datele din telefon vor fi sterse.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Ai incercat sa il scrii?

| xAbb explică (pentru darrio2007):

Am incercat si imi spune ca numele de utilizator sau parola sunt incorecte :d Desi sunt corecte. -.- Ce sa fac?

| Ramoneluu a răspuns:

Da... conecteaza-te sau du-te la un centru de reparatii!

| xAbb explică (pentru Ramoneluu):

Nu am cum sa ma conectez daca nu am netul deschis! Daca imi reseteaza telefonul pierd si contactele?

| Ramoneluu a răspuns (pentru xAbb):

Posibil

| deniidenisa156 a răspuns:

Daca nu merge nici de cum eu am incercat sa tin tastele volum, home si butonul de pornire in acelasi timp apasat si am dat in setarile din fabrica dar problema e ca dupa nu mai nimic innn telefon. si acum depinde de ce telefon ai.

| xAbb explică (pentru deniidenisa156):

Nici numerele de telefon?

| deniidenisa156 a răspuns (pentru xAbb):

Alea raman in telefon.