| 12345alexandra a întrebat:

Am şi eu o problemă şi aş vrea un mic ajutoor laughing!
Am cardul de memorie, băgat în telefon.dar când deschid telefonul "nu există memorie externă"!
Am LG c105.
Please,help meee!
Fundiţă!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema clasica la panaramele de LG-uri
incearca sa-l scoti sa stingi telefonul si sa-l bagi iar si foarte incet si vezi sa fie tipul portrivit, adica m2 cred...

| Geniuss a răspuns:

Sunt 2 variante 1cardul este ars sau nu il suporta telefonul si 2 slotul de la card este ars

| Ex89 a răspuns:

Poate iti este busit cardul, esti sigur ca merge?

| iLoveEpicxD a răspuns:

Poate instalezi tu ceva, si telefonul e setat sa se bage tot ce instalezi in el, nu pe card...si poate din asta

| Kidd_Impossible_1986 a răspuns:

Sunt carduri universale sau carduri pentru anumite telefoane, deschide telefonul si scoate cardul' si vezi ce scrie pe el, astept raspunsul tau.

| 122324354453465 a răspuns:

S-a stricat!

| TonYGanGsTeR a răspuns:

Daca spune nu exista o memorie externa, ori nu vede cardul, ori e bulit cardul. deci 1 din 2.

| FerreroRocher a răspuns:

1. Poate este stricat.
2. Poti incerca sa-l reformatezi.
Baga`l in alt telefon sterge tot ce are pe el si incearca din nou.

Sper ca ti-am fost de ajutor -.-