| bogdan2202 a întrebat:

Am su samaung galaxy s5 si de i vreme au început sa îmi apara erori de genul "facebok sa oprit" "setări sa oprit" "sistem UI sa oprit". Na puteri ajuta ca îmi apar in continuare si nu pot umbla pe telefon.

2 răspunsuri:
| GabrielStn a răspuns:

Incearca un Hard Reset http://support.bell.ca/......y_samsung. Daca si dupa Hard Reset primesti aceste erori, te sfatuiesc sa mergi cu el de unde l-ai cumparat ( daca mai este in garantie ) sau intr-un service..pentru resoftare. Bafta!

| AdrianWolf24 a răspuns:

Resetează-l