| gabi5345 a întrebat:

am telefon Samsung GT- S5560i si are wi-fi.
am dat pe wi-fi si mi-a aparut parola care trebuia s-o scriu....am scris-o si am internet pe telefon. Este POSIBIL sa ma taxeze?
dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristinutz a răspuns:

Nu, nu te va taxa stai linistit/awinking

| gabi5345 explică (pentru cristinutz):

Chiar daca il las o saptamana?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Chiar dacă NU ai internet inclus/credit pentru traficul de net, POŢI folosi conexiunea wi-fi!

POŢI să te conectezi la internet prin wi-fi, la o reţea din casă ( dacă ai internet la Pc atunci îţi iei un router wireless şi ai net prin wi-fi şi pe telefon ) sau din vecini ( depinde ce reţele găseşte ), ori de la un local cu wi-fi free.

Astfel NU vei plăti trafic de net.

Traficul de net se plăteşte doar dacă foloseşti conexiunea de date 3G/GPRS.

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Wi-fi inseamna Wireless care in romana inseamna,, Fir liber''! Deci nici cea mai mica sansa sa te taxeze!

| NotToday a răspuns:

Il poti lasa cat vrei. Wi-fi nu are cum sa te taxeze!