| Gigi_Gigi_1972 a întrebat:

am un Huawei p8 lite fisurat și aș dori să îl vând rapid. Are doar ecranul spart in rest nu are nici un defect, cât credeți că aș putea lua pe el? Și există vreun magazin gen GSM sau ceva care sa cumpere telefoane? Mulțumesc anticipat, funda

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tzuria79 a răspuns:

Vreo 1-3 milioane. In ziua de azi gasesti IPhone la 3-4, asa ca nu poti sa ai asteptari prea mari.

| 2Dragos2 a răspuns:

Poti cauta cu cat se vinde unul in stare buna si mai scazi 150 -200 din acel pret

| Liniuta1 a răspuns:

Am avut un J3 2016 si mi s-a spart ecranul.
M-am dus cu el la service si mi-au descarcat datele mele de pe telefon. Apoi mi-au cumparat telefonul cu 50 de lei si l-au facut cu ecran nou si l-au pus la vanzare la ei.

| Gigi_Gigi_1972 explică (pentru Liniuta1):

Doar 50 de lei?

| Liniuta1 a răspuns (pentru Gigi_Gigi_1972):

Parca jur de 50 de lei cam asa ceva