| uuy a întrebat:

Am un Huawei p8 lite si cam vreau sa ilte stric dar fara sa las urme ca parintii sa imi cumpere un alt telefon. Precizez ca telefonul este lipit pe spate, deci nu pot sa iau carcasa jos si am acces doar la sertarul de la cardul sd si cartela. Daca imi puteti spune o modalitate prin care sa se strice. Sa bag apa in el sa ii pun ceva virusi nu stiu. Ajutati.ma.

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Ce rost are sa te complici cu nimicuri, daca tot vrei sa faci o golanie, macar fa una serioasa! Nu vrei, mai bine, sa te invat cum sa furi o masina sau sa spargi o banca?

| uuy explică (pentru JackR):

Ce legatura au exemplele exagerate cu a strica un telefon care imi apartine

| JackR a răspuns (pentru uuy):

Au legatura cu mentalitatea ta de infractor in devenire! Iti strici propriul telefon, pentru ca vrei sa fortezi mana parintilor tai in a-ti cumpara altul!

| uuy explică (pentru JackR):

Bine, ma duc sa sparg o banca!