| iphone3gs a întrebat:

Buna TPU am un iphone 3gs 32 gb si am soft 4.1 cum pot sa ii schimb versiunea si sa trec la 5.1.1?

Răspuns Câştigător
| iphone3gs explică (pentru aBunnyMind):

Ii dau actualizare si il las asa pana se instaleaza sau cum?

| aBunnyMind a răspuns (pentru iphone3gs):

Poftim un tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=Lyjscr9gYYk

4 răspunsuri:
| CrissBoom a răspuns:

Buna! Si eu am avut softul 4.1 si am fost la un service gsm si mi-a pus 5.1.1. Dar sa stii ca iti sterge tot ce ai in memorie si te costa 100 de lei. Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| iphone3gs explică:

Dar ce trebuie sa fac ii dau actualizati si il las asa pana se instaleaza sau cum