| NarutoFan134 a întrebat:

TPU! Am un iPhone 4 si nu imi pot descarca nicio aplicatie de pe App Store. Am cont iCloud, dar cand incerc sa descarc o aplicatie imi solicita metoda de plata. Ce sa fac? Dau fundaaaaa.

1 răspuns:
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Da normal ca iti cere metoda de plata ce credeai toate iphone-urile sunt asa orice trebuie sa platesti orice crede-ma si muzica trebuie cumparata din itunes tot sunt telefoane de fite sunt facute doar pentru cine are bani la discretie sa-l intretina eu am tot iphone 4 si este la fel succes funda daca ti-am fost de folos