| edward145 a întrebat:

Am un IPhone 4s codat pe tele2 Suedia, cat costa sa il fac neverlock

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Poate costa si 1000 de lei ceea ce vrea el. Iti recomand sa intri pe iphoneforum si sa iti scrii IMEI-ul acolo, cineva il va verifica gratis si iti va spune cat te costa depinde de retea si daca mai e telefonul inca in contract, daca e blacklisted etc. Ce zici tu cu 100 lei e gevey sim...

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

O decodare după IMEI costă între 100-150 de euro ( în general ) în funcţie de "firmă" :
http://decodareonline.ro/product.php?id_product=411

http://decodareonline.ro/product.php?id_product=410

http://www.decodare.info/pret-decodare-iphone.htm ( 514 lei )

Toate cele bune.

| relian a răspuns:

2-3 dolari pe ebay america.Garantat si fara sa iei teapa.Gasesti si cum maimult dar nu e nevpoie canu vrei acum intr-o ora sau o zi.In general astea cu 2-3 dolari dureaza cam 2-3 zile. Daca ai cont pe ebay america sau daca cunosti pe cineva roagal sa te ajute si nu o sa ai nici o problema.Bafta

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai nu costa mult de obicei decodatul pana in 100 lei parerea mea.
Succes!

| valentino52 a răspuns (pentru Bizzle):

Poate costa si 1000 de lei ceea ce vrea el. Iti recomand sa intri pe iphoneforum si sa iti scrii IMEI-ul acolo, cineva il va verifica gratis si iti va spune cat te costa depinde de retea si daca mai e telefonul inca in contract, daca e blacklisted etc. Ce zici tu cu 100 lei e gevey sim...