| georgian47 a întrebat:

am un Nokia asha 210 si nu-mi merg multe aplica tii gen facebook, youtube, etc. Ce pot face in legatura cu asta? am incerca cu programe gen Nokia system recovery, si inca multe de pe pc, va rog ajutati-ma, am dat si reinitializare setori din fabrica la telefon, dar nimic, ce sa fac in legatura cu asta?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Incearca sa-i faci un update la sistemul operativ.

| Beniuga_Cătălin_Costel_1995 a răspuns:

Buna probabil este din cauza certificatelor din telefon. Asa am patit si eu dar dupa ce le-am descarcat din nou imi mergeau aplicatiile