| Viperk0 a întrebat:

am un Orange Nivo si vreau sa mi-l modez (nu prea imi merg bine jocurile, subway surfers are lag, si nu inteleg de ce..etc). Stie cineva un CYANOGENMOD pentru el? Sau un alt mod de a-l face sa mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| Filimon_Floryan_1992 a răspuns:

Problema telefonului este ca are ram-ul cam slăbuț si nu-ti permite sa tii instalate mai multe aplicatii...in cazul in care vrei ca cele folosite de tine sa meargă acceptabil, neavand lag(subway surfers). Aaaa si apropo versiunea de android este 4.1.2 jelly bean... daca ar fi avut ramul mai mare si bateria care ar fi ținut mai mult ar fi putut comparat cu Samsung galaxy S2.

2 răspunsuri:
| PaulAlexandru2013 a răspuns:

Nup ati trebuie un android mai mare

| Viperk0 explică (pentru PaulAlexandru2013):

Am android 4.0.2 parca. si altii cu android 3.4 ma iau.