| AlexandraaaaPopescu31 a întrebat:

Am un Samsung galaxy fit si nu stiu cum naiba s-a spart display-ul pe interior.crying Stiti daca as mai putea repara ceva la el? Mersi anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| mobile a răspuns:

Buna,
Poti schimba doar display-ul(lcd-ul) gasesti la www.magazingsm.ro display galaxy fit: http://www.magazingsm.ro/......s5670-8260
Spor!

5 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

Nu ti s-a spart si geamu?

| AlexandraaaaPopescu31 explică (pentru LOLA33):

Nu geamul display-ul
am fost cu el la reparat si asa mi-au zis

| LOLA33 a răspuns:

Eu mai bine te sfatuiesc sa-ti iei alt telefon deoarece display-u e cam 1 milion jum si poate nici nu e la fel de bun ca ce aii avut. Acum faci cum vrei. Eu atat am dat pe display cand l-am spart sa aveam alt telefon nu ca al tau si dupa mi-a parut rau ca am dat asa mult pe display pentru ca nu mai avea atatea culori.

| Ayuu a răspuns:

Trebuie sa-ti cumteri un alt display... Si mie mi s-a intamplat asta la calculator.

| SiposDavid a răspuns:

Se poate, dar nu stiu daca se merita sa mai irosesti bani in el, mai bine strangi ceva bani si iti cumperi altul.