| fluturascolorat a întrebat:

am un Samsung star 3 si as vrea sa descarc aplicatii si jocuri pe el,am incercat zedge, mobile9, Samsung apps atc insa nu functioneaza.Mi-am cumparat si cablu de date pentru el si tot nu merge.Ce ar trebui sa fac? sad

9 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Incearca play store. Sau Magazin play. Daca iti iei jocuri de pe net risti sa iti bagi cu virusi cu tot. Bafta!

| fluturascolorat explică (pentru InnocentLoovee):

Nu am optiunea aceea.Doar google, facebook, internet si messenger.

| cristeasofia a răspuns:

E mai simplu sa le descarti din Apps Store, asa nu ai nevoie de cablul de date.

| fluturascolorat explică (pentru cristeasofia):

Nu am apps store pe telefon

| cristeasofia a răspuns (pentru fluturascolorat):

In cazul asta nu stiu. Nici mie nu imi merg toate aplicatiile de pe mobile9. Iar in legatura cu cablul de date eu a trebuit sa il instalez prima data cand l-am folosit, nu a functionat direct, de atunci nu am avut probleme cu el.

| InnocentLoovee a răspuns (pentru fluturascolorat):

A, nasol.

| xBest a răspuns:

Daca nu iti merg intra in setari>>setari complexe si debifeaza "nu se pastreaza activ." Ps:nu am galaxy star deci s-ar putea sa nu mearga

| Marius_Luci_1996 a răspuns:

Le ei dupa magazin play daca ai android la el big grin

| Alexutzza_Alexutzza_1971 a răspuns:

Probabil trebuie sa vezi in ce isieri pui jocul cand il transferi cu cablul de date!