| Bunea21 a întrebat:

Am un telefon Allview X1 soul iar dupa 5 luni dupa ce la achizitionat procesorul nu mai merge bine nu mai merg jocurile bine,cateodata imi merge sacadat cand intru in meniu, mi se incalzeste.Imi puteti da sfaturi ce poate fi? Astept ori ce raspuns.

1 răspuns:
| Tudurachioaei_Gicu_1965 a răspuns:

Salut! Se prea poate sa fi descarcat ceva de pe vreun site mai "neortodox" si sa fi luat vreun virus sau altceva care ii ingreuneaza buna functionare. Incearca intai cu o revenire la setarile din fabrica! SUCCES!