| deyu121 a întrebat:

Am un telefon LG JOY H220, cumparat nou de 2 luni.
Insa nu stiu ce are,se blocheaza touchu si nu mai vrea sa mearga,butonul de blocare/deblocare nu functioneaza(numai cand are chef el),cand scriu un mesaj incepe sa scrie singur(gen scrie multe litere,nu stiu daca intelegeti)
Oricum o sa=l duc ca am garantie, dar vreau doar sa stiu ce are daca va dati seama.
E nou!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata pot sa iti zic : proasta calitate a telefonului. Si eu am patit pe telefon si tableta Allview. La garantie nu are ce sa iti faca. Daca toate sunt asa crede-ma ca si daca il schimba nu te face mai fericit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi sfatul meu este sa incerci curatarea memoriei RAM. Descarca din magazin play aplicatia Clean Master si curata memoria RAM.

De asemenea cu aplicatia Battery Doctor din magazin play nu numai ca prelungesti durata de viata a bateriei, dar si opresti aplicatiile care pornesc ca nebunele si ingreuneaza buna functionare a telefonului. Bine, poti sa opresti si tu aplicatiile pe rand in managerul de aplicatii. Dar Battery Doctor le opreste automat pe toate.