| CoMa222 a întrebat:

Salut.Am un telefon cumparat de un an si cateva luni si vreau sa stiu daca il pot da la garantie ca mi se blocheaza si alte chestii.Garantia stiu ca are 2 ani dar nu stiu daca ikl mai primeste. Oare trebuie sa fac niste filmari sa vada ca nu merge?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Suni la ei sa-ti trimita curierul pentru reparatie. Pastrezi factura in original si o copie o trimiti cu garantia telefonul si toate accesoriile.