| korenix a întrebat:

Am un telefon Philips s388 pe care l-am resetat si acum nu mai are semnal deloc.
Citeste simul, conexiune Orange, sim-ul e activat, nu este codat.
telefonul e dula sim, am schimbat simul pe amandoua sloturile, la fiecare face la fel, am incercat si alt sim si tot aia e, am intrat peste tot, nu are nimic.
Am fost si la service nu a stiut ce sa ii faca!
Ce pot sa ii fac?
Plzzz.

2 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Intra in bara de start => si stez pe modul avion sa-ti ia, semnalul si il oprestii, daca nici asa nu merge.Stingel si aprinde-l iar sau scoate bateria (P.S = poate ai setat modul avion, sau alte mod ). Succes.

| korenix explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Am facut tot ce mi-a trecut prin cap, nu merge!