| Elena_Andra_1998 a întrebat:

am un telefon Samsung corby, de aproape 2 ani in garantie, aceasta imi expira luna viitoare in august pe 3. problema este ca mie imi merge greu tachu' si se restarteaza singur, se blocheaza, si daca este la incarcat imi merge si mai greu tachu, de fapt daca vreau sa scriu un mesaj nici nu pot ca incerc sa apas pe o tasta si se apasa pe alta. l.am dus o data la reparat la service, cu problema ca se restarta. ei cica mi l.ar fii repara, dar problema tot continua. daca il duc la reparat, si le cer sa imi dea unul nou, imi va da? mentionez ca incarcatorul original nu il mai am, ca se stricase si nu mai mi.l incarca. astep un raspun urgent. multumesc

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Da..eu cred ca ar trebui sa iei masuri inainte sa-ti expire garantia, asa ca grabeste-te! :*

1 răspuns: