| AngelMuscleman a întrebat:

Buna TPU am un telefon Samsung gt 15500 il am de cateva ore si nu prea stiu sa umblu pe el in fine, mi-am pus 2 jocuri pe el si le-am instalat imi aparea instaling si la un momendat s-a blocat si sa
reaprins.Jocurile sau instalat? ca nu le gasesc, as vrea sa ma ajutati sa-mi instalez niste jocuri pe el. plz plz Funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra la Meniu.La jocuri.

| Iяiηα a răspuns:

Faza cu blocatu si reaprinsu-Asa fac Samsungurile in generalrolling on the floor.S-ar putea ca acele jocuri sa fie virusate.Intra pe mobile9.com,ca au jocuri bune. Dupa ce se descarca, le gasesti in fisierul cu jocuri.happy Sper ca ti-am fost de folos.

| Dragos_Amadeus_1998 a răspuns:

Ia-ti jocurile din google play (android market)si le gasesti in meniu happy