| SHHS a întrebat:

Bună TPU as dori sa im cumpăr Samsung galaxy s3 neo care o apărut acum pe piata de câteva lunii Merită cumpărat? Păreri

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu prea se mirita dat fiind faptul ca are cu 500mb de memorie ram in plus fata de s3 simplu. neo este ceva mai fragil decat s3 normal, nu are un ecran foarte durabil, asa ca la cea mai mica cazatura din buzunar, il poti crapa. Tot s3 normal se merita, deoarece ala are gorilla glass, este ceva mai rezistent.

| SHHS explică (pentru Jipa95):

Aha eu am crezut că este mai rezistent ca s3 normal

| Jipa95 a răspuns (pentru SHHS):

Nu.

| LTAA a răspuns:

Puţin mai scump decât S3, dar cu 1, 5 GB RAM si Android 4.4 (KitKat). Merită!

| viotedy a răspuns:

E bun.Am vrut sa cumpar unul acum o luna, doar ca nu merge la abonament digi si nu l-am mai luat.