| hi a întrebat:

Buna TPU as dori sa va intreb ceva as vrea sa imi iau un telefon de la eMAG in rate dar eu nu lucrez sunt inca la scoala am cont bancar si tatal meu imi baga in el lunar bani nu poti sa iti faci rate doar cu contul fara sa mai trebuiasca adeverinta de venit sau salariu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca nu poti face credit in felul asta. trebuie sa fii major si sa ai o sursa de venit legala si pe care o poti deovedi

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Salut. Pentru rate egale fara dobanda ai nevoie de un card de credit. citeste aici : http://m.emag.ro/info/plata-cu-cardul-in-rate-fara-dobanda

| costescuafl a răspuns:

Sincer, mai bine ai strange bani si ti-ai lua telefonul cu toti banii odata, mai ales cu astia de la eMAG care stiu doar sa te traga pe sfoara, chiar si daca e scump, pentru ca in rate va fi si mai scump.