| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Cum inchid un card/cont la UP Romania? In ciuda faptului ca nu mai lucrez la firma respectiva, am primit cardul acesta de la ei prin intermediul cuiva... Pe moment am banuit ca vor sa-mi bage restul de bani(300 lei) pe acest card de bonuri, insa mi i-au virat de fapt in contul bancar de la BT.
Asa ca ma intreb care o mai fi fost rolul cardului asta... mi l-o fi dat sa raman cu el pe cap? Chiar nu inteleg. Totusi as dori sa-l inchid, e posibil asa ceva?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Se va inchide daca nu-i si inchis deja! Trag concluzia din faptul ca ti-au virat banii la BT. Asa am patit si eu cand mi-am inchis contul la Raiffeizen. Mi-au virat banii la BT.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru Salontanul):

Am aplicatia pe telefon si inca ma pot conecta la cont. Asa ca presupun ca nu l-au inchis inca. Oricum, mersi de raspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru NeverGonnaLetYouDown):

Probabil ca aplicatia nu s-a inchis! Sa fii sanatos/a!

| EcceHomo a răspuns:

Nu trebuie sa îl închizi tu, firma a făcut solicitarea înainte ca tu să pleci de la ei. Firma îl va închide.

| NeverGonnaLetYouDown explică (pentru EcceHomo):

Deci se va inchide de la sine! mersi!

| LucianCosmin17 a răspuns:

Salut. Te rog modifica profilul să primești mesaje de la toți utilizatorii TPU. Vreau sa îți dau mesaj dar nu pot pentru că sunt junior. Ți-am dat mesaj mai înainte și a mers acum ai modificat sa nu mai primești mesaje de la juniori. Te rog modifica sa primești mesaje de la toți membrii TPU. Vreau doar sa discut cu tine despre problema aia intima